Mullig brunett med stora bröst

kåt mullig brunett31 årig mullig brunett med stora bröst önskar kontakt med killar över 20 år för sköna träffar. En del kallar mej nog tjock, men då får jag vara tjock då! Rumpan min är stor och bred, det gillas av en del killar, det vet jag! Träffarna sker hemma hos någon av oss. Men första träffen sker på stan bland andra människor. 100% diskretion och renlighet krävs och ges, kondom ett krav.

Du är max 45 år, ditt civilstånd är oviktigt, normalt utrustad, ej rakad. Att träffas regelbundet är drömmen, men nog svårt att hitta här. Men om du vill bli min knullkompis så är det ett stort plus. Min sexlust är nämligen väldigt hög! Så om du vill träffa en kåt tjej som i stort sett aldrig säger nej, så tycker jag att vi ska ses. Det ska givetvis gälla dej också!!

BLI MEDLEM GRATIS OCH SVARA PÅ ANNONSEN - KLICKA HÄR

7 svar på ”Mullig brunett med stora bröst”

  1. Hallå, jag bor I Sala, är 37, har en hög sexdrift och vill knulla ofta. Jag vill bli mättad och det är viktigt att du blir mättad med. Jag har skägg och kort hår. Jag vill gå ner på dig, sära dina lår och med min tunga tränga mig in i din fitta, jag trevar mig fram till din klitoris. Jag gruvar min tunga mot den sedan suger jag på den till du skriker. Sedan med ett jag tag i dit huvud och ger dig min kuk. Dina läppar sluter sig runt min kuk så skönt.

    Svara
  2. Hej mulliga du, måste säga att du har en kropp som jag bara drömmer om, mina ögon fastnar ofta på breda höfter som du har,jag är väl utrustad, älskar att oralsex,

    Svara

Lämna en kommentar

Sugen på en het dejt NU? Registrera dej Gratis Idag, varför vänta??
Kåt och sugen och vill sexchatta live? Kåta tjejer väntar på dig!