Upptagen tjej söker KK

upptagen tjej söker KK idag för diskreta sexträffar

Hej, upptagen tjej söker KK, det är inte så kul att leva i en relation där sexlusten är så olika. Så är det för oss tyvärr, men nu ska jag som sambotjej hitta en kk. Detta är med min sambos tillåtelse som jag skriver denna sexannonsen, han vet och han godkänner. Så jag är inte otrogen och går bakom ryggen på han, om någon tror det, för det skulle jag inte kunna. Jag tror och hoppas att detta ska trigga igång min sambos sexlust, faktiskt tror jag att det kan göra det. Men vi får se!

Min plan är att du och jag träffas och lär känna varandra och har sex också såklart. Om allt känns bra kanske vi kan ha en trekant och det tror jag min sambo skulle vilja ha. Och jag också, fasiken va gött att få vara i centrum och bli knullad av två killar, en sexfantasi jag haft väldigt länge!

Upptagen tjej söker KK för diskreta sexträffar!

Är kräsen, så jag vill inte träffa vem som helst, så är det bara. Även om jag är en kåt tjej och är väldigt utsvulten och behöver träffa dej snart så tar jag alltså inte vem som helst. Du måste vara i vår ålder, dvs. i 30-års åldern, du är hyffsat vältränad, renlig och fräsch. Jag föredrar att du är rakad men inget krav, själv är jag delvis rakad. Min sambo har som krav att han inte får veta när vi träffas och att vi träffas hemma hos dej. Kondom är naturligtvis ett krav! Puss och kram från upptagen tjej söker KK idag!

Unga killar se hit! Här finns två kåta äldre damer på jakt

två kåta äldre damer söker unga kåta män för sexNu är vi på jakt, två kåta äldre damer och vi är båda gifta kvinnor och har varsin man, men de ger oss inte vad vi behöver, tyvärr. Vi blev väninnor och fann varandra på ”äldre dar” och vi njuter i fulla drag. Nu vill vi ha en eller två unga män att leka med, ni är unga män och med det menar vi från 25 år eller äldre.

Kravet är att du/ni attraheras av två kåta äldre damer. Vi vill ha sex i en salig röra och ni är också bisexuella. För vi älskar att se två män suga av varandra i en skön 69a. Sen kanske tre knullar och en tittar på eller så ligger vi kvinnor i en skön 69a och slickar varandra och ni runkar och tittar på! Endast fantasin sätter gränserna! Låter det bra?

Två kåta äldre damer söker unga män att leka med!

Vi är hyffsat fräscha för vår ålder och vi är mogna 60 plus kvinnor. Nu påstår vi inte att vi är perfekta, för det är vi inte, men vi är helt ok utseendemässigt. Vi bor i mellansverige men vi är beredda att åka en bit om vi hittar en eller två intressanta unga män. Första gången vi träffas, då gör vi det i vår stad, du eller ni kommer alltså hit.

Men innan vi ses så ska vi prata i videosamtal först. Dels för att ni ska bekräfta att ni är ni och att ni verkligen finns och att ni är seriösa. Nåja, så mycket kan man inte utläsa i videosamtal, men mogna kvinnor kan ”läsa av” andra människor ganska bra.

Vi väntar på ert svar! MVH från två kåta äldre damer som är kåtare än någonsin. Fler foto byter vi när vi fått kontakt med dej!

Sexträffar dagtid

sexträffar dagtid sökes av gift kvinna

Gift kvinna söker diskreta sexträffar dagtid! Du får gärna vara gift också, det underlättar det hela ganska mycket. Vi ses på hotell, vandrarhem eller liknande, kanske i bilen eller ute i naturen om vädret tillåter det. Sommartid så gillar jag att vara ute i naturen och ha sex, men då på ställe där inga anda människor finns. Sex offentligt är inte något som är aktuellt, det är under min värdighet. Dessutom vill jag inte ta några risker eftersom jag är en gift kvinna, men det förstår du nog.

Är en gift kvinna som vill ha sexträffar dagtid!

Att vara otrogen är inget jag gillar alls, men jag har inget val. Normalt sett tycker jag att man antingen skiljer sej om förhållandet är dåligt och inte går att reparera. Men jag har insett att det inte är så enkelt alla gånger. Man går från klarhet till klarhet i livet och detta trodde jag aldrig jag skulle göra. Men nu är det som det är och detta är mitt beslut. Har du synpunkter på det, behåll dessa för dej själv, för detta handlar om mitt liv. Du vet dessutom inte detaljerna och orsaken till att jag ska vara otrogen.

Män som redan har sin kvinna men som inte har ett tillfredsställande sexliv. Det är er jag vill träffa för sexträffar dagtid. Detaljer och mina och dina krav diskuterar vi lite mer privat!  Dock vill jag ha en knullkontakt utan krav och vi ska ses regelbundet. En hög sexlust och ett fritt sinne måste du ha för att det ska funka bra mellan oss! Ses vi?

Kåt sambo kvinna

jag är en kåt sambo kvinna som söker sex med en annan manKåta män se hit! Kåt sambo kvinna här, är alltså inte en gift kvinna, men det spelar ju ingen roll. Jag söker knullsugna karlar i alla åldrar! Jag gör det delvis tillsammans med min sambo, men samtidigt inte. Det är så här, vi har pratat om det, han vill gärna ha en trekant med en annan karl. Att jag vill det är givet, vilken kvinna vill inte bli knullad av två karlar samtidigt! Jag vill och jag ska bli det, så enkelt är det.

Men nu är det så att jag ska provköra karlarna först, jag vill bara ha det bästa! Är jag nöjd, då berättar jag för min sambo och vi träffas alla tre. Du måste vara bi för han är bi och han vill gärna snaska lite på din kuk och runka din kuk. Men det han inte vill är att ta den i röven, det gillar han inte, men runka och suga älskar han.

Kåt sambo kvinna vill hitta en knullsugen karl för sex!

Jag vill att ni ligger i en 69a och suger av varandra, jag tittar på och leker med mej själv. Kanske med dildon, om jag hinner, jag lär komma fort, för att se två karlar suga av varandra är himmelriket för mej. Men ni får inte glömma bort mej, jag vill köra en dubbelmacka. Jag vill bli knullad bakifrån samtidigt som jag suger en kuk, var kvinnas dröm.

Vi har ett stadigt förhållande sedan många år tillbaka och svartsjuka existerar inte. Så det är inga problem för oss, vi är fria själar och lever livet fullt ut. Jag är en sambo kvinna, vilket jag trivs utmärkt med eftersom vi har ett perfekt förhållande. Just nu är par inte intressant, inte ensamma tjejer heller. Men kanske längre fram, vi får se, hör av er så kanske det blir något. Vi ser bra ut båda två! Och det ska du också göra och du ska vara 100% seriös.

Jag ska vara otrogen

kåt gift kvinna ska vara otrogenKåt gift kvinna här och jag ska vara otrogen mot min man. Han knullar inte mej så mycket som jag vill och jag behöver mycket mer sex. Vi har varit tillsammans i många år så det har väl gått slentrian, det är ju vanligt. Jag har försökt piffa upp sexlivet, men han är inte så intresserad, tyvärr.

Jag är strax över 30 och jag tror att du är i min ålder eller äldre. Helt ok om du också är upptagen, det är nästan bättre än om du är singel. Det enda kruxet om du också är upptagen är att det är svårt att hitta någonstans att knulla. Men det löser sej nog på nåt sätt, vi får hitta på något.

Nu ska jag va otrogen och det är så spännande!

Sex är det bästa som finns, jag skulle kunna knulla dagligen, men nu blir det kanske en gång varannan månad. Det funkar inte för mej längre, jag är så frustrerad, märker det går ut över mitt humör. Så jag måste bara göra nåt åt det. Jag kan ligga brevid min man och leka med dildon, han vet att jag gör det, han hör mej nog. Men han struntar fullständigt i det, om det var jag så skulle jag bli så kåt. Men inte han, icke.

Jag känner inte för att sitta och prata sex på nätet i all evighet. Tror det är bättre att vi träffas irl ganska snabbt och ser om vi vill knulla. Nu är det diskreta sexträffar, du får inte knysta till någon om detta, okej?! Jag hoppas att även du förstår varför jag ska vara otrogen och att du respekterar mej trots det. Vi ses snart!

Kåta frun söker två killkompisar för knull i timtal, nån som vill?

kåta frun vill knulla med två kåta män i en skön trekant

Här är kåta frun, jag är 35 årig gift kvinna och synnerligen angelägen om att träffa en man snarast möjligt! Önskar kontakt med en eller två killkompisar som slickar, suger mina stora sexiga pattar och knullar mej i timtal. Min man vill gärna sitta bredvid och runka, han vill inte delta mer än att titta när vi knullar.

Möjligen kan han ge oss ett handtag om det behövs, han är bi så han suger gärna kuk och runkar en kuk, så på sätt vill han delta. Men främst kommer han att vara åskådare. Han älskar att se när jag blir knullad av andra män. Det är något han verkligen går igång på, han kan spruta flera gånger då. Först tyckte jag det vara lite sådär, men nu när vi praktiserat det några gånger så blir även jag kåt av det.

Här är jag, kåta frun som vill vara otrogen med två killar!

Ni som svarar ska ha gjort detta innan eller fantiserat om detta och ni får inte vara blyga och hämmade. Vi är ett par som ser hyffsat bra ut, är rena och fräscha och vi är kåta jämt. Hon har stora mjuka goa bröst och en trång fitta. Han är välutrustad och sprutar mycket och vi är båda helrakade, vilket ni också bör vara. I vårt äktenskap finns ingen svartsjuka alls då vi litar på varandra och älskar varandra. Möjligen kan vi tänka oss att träffa ett par för en skön fyrkant med partnerbyte.

Ni är 25-50 år, fräscha, kåta och seriösa. Vi bor i Umeå. MVH från oss.

Kvällsknull

gift kvinna söker sköna kvällsknull med kåt manHej, jag är en gift kvinna vars make jobbar kväll/natt och nu söker jag en man att ha sköna kvällsknull med. Ja, jag ska vara otrogen, till sist är det något man gör när man är totalt utsvulten på sex. Orsaken till det vet jag men det är privat.

Det jag vet är att jag måste göra något åt det så varför inte skaffa mej en hemlig älskare. Jag söker alltså och samma man att ha sex regelbundet med. Han börjar sitt jobb kl 19 och slutar kl 06 på morgonen. Vi kan inte sova ihop, det förstår du nog och vi kan inte vara hemma hos mej, det förstår du nog också.

Kvällsknull – mina krav är dessa:

  • 100% diskreta träffar!
  • Regelbundna träffar!
  • Kondom är ett krav, du tar med gummi!
  • Du är 25 år eller äldre och mogen!
  • Du ska ha möjlighet att träffas på kvällstid!
  • Du är seriös i detta!

Så vi får hitta på en bra plats att träffas, gärna hemma hos dej om det funkar? Jag har inte tid att träffas och ha kvällsknull varje kväll, men kanske 1-2 ggr per vecka eller något sådant. Det får vi också snacka om när vi träffas, är så svårt att planera för mej, såklart. Sorry för bilden på mej, men som du förstår måste jag vara så anonym som möjligt.

Jag är en kvinna som är över 35 men under 45 år, så jag är inte så jättegammal, dock en mogen kvinna med mycket erfarenhet. Det är okej om du är från 25 år och uppåt, så länge du är mogen, fräsch och diskret! Hör av dej!

Upptagen tjej söker KK för regelbundna sexträffar

särbo söker regelbundna sexträffar med en annan man

Nu är det så att jag är en upptagen tjej och jag vill ha regelbundna sexträffar med en annan kille. Min kille är inte alls är intresserad av sex längre, förr hade vi mycket sex, men inte nu längre. Nu är jag trött på att aldrig få knulla, det blir lixom rätt trist att jämt pulla sej själv.

Jag gillar min kille och vill inte lämna honom, men sex måste jag ha så därför vill jag vara otrogen. När jag inte får sex och blir tillfredställd så blir jag på ett jäkla humör och det gillar jag inte. Sex behöver jag i mängder och söker dito kille som vill vara otrogen med mej. Du får gärna också vara upptagen, det är egentligen bara ett plus.

Upptagen tjej söker regelbundna sexträffar med en annan man!

Du som inte gillar otrohet, du kan vandra vidare, jag bryr mej inte, det är mitt liv, inte ditt och jag gör som jag vill. Vi är särbos så jag har ganska lätt att träffas, men jag vill inte ses hemma hos mej. Så vi ses hemma hos dej, det funkar bäst för mej. Jag kan även tänka mej hotellrum eller liknande, i sådant fall så delar vi på kostnaden.

Speciellt första gångerna tycker jag att en hotellnatt hade varit det allra bästa, neutral plats för oss och verkligen diskreta knullträffar. Men i förlängningen funkar det inte, det blir för dyrt, så helst ses vi hemma hos dej! Är du en kåt och knullsugen man som vill ha regelbundna sexträffar med mej, hör av dej, jag väntar på ditt svar!

Sugen på en het dejt NU? Registrera dej Gratis idag, varför vänta??
GRATIS
Träffas, knulla, gå vidare - enkelt!