Här är jag, en kåt sexig tjej och jag vill faktiskt träffa fula killar! Varför vill jag, som är ung, snygg och sexig träffa och knulla med fula killar? Svaret är mycket enkelt, fula killar anstränger sej mycket mer i sängen än snygga killar. Plus att ett KK förhållande blir mycket stabilare när du inte knullar runt med många andra tjejer.
Jag har haft sex med både fula och snygga och sexet skiljer sej hur mycket som helst och bra sex vill jag ha. Så därför, du kille som kanske inte har så lätt att hitta tjejer för du själv tycker att du inte ser bra ut, hör av dej, det är dej jag vill träffa!!
Kåt sexig tjej vill träffa fula killar – Jag bor i Stockholm
Nuförtiden är alla så ytliga och det är bara ytan som räknas. Tjejer fixar sina kroppar, det är silikonbröst, fula putande läppar. Jag är inte fixad någonstans och kommer aldrig att göra det, att åldras är naturligt. Killar som sminkar sej, rakar håret på bröstet eller fixar kroppen på annat onaturligt sätt. Snacka om avtändande. Sen är det också så att vi alla är unika, alla kan inte se likadana ut. Gud så tråkigt det skulle bli, lr hur!
Killar jag vill träffa ska alltså inte ha ett fördelaktigt yttre, men ett fint inre, du ska ha respekt för mej som person. Men i sängen så ska du släppa alla hämningar och njuta fullt ut. Om du har nån udda läggning. Fine, vi snackar om det, är det nåt jag vill, då kör vi på det, men vill jag inte, så blir det inget sånt.
När vi har sex så ska vi släppa alla hämningar
Säger jag nej så är det också nej jag menar så du behöver inte tjata då, ok?! Du bor i Stockholm och är typ 25-35 år, jag är 28 år så jag tror din ålder är däromkring. Funkar nog bäst så. Jag är en sexig brunett, halvlångt hår, fina naturliga bröst. Och en lagom stor rumpa och jag är vältränad. Sköna sexträffar vill jag helst ha minst en gång i veckan, i början använder vi kådis, sen får vi se.

Jag är 37 och jag är villig att tillfredsställelse dina sex behov, jag vill håla på länge och kommer inte att lämna dig förens du är helt tillfredsställd. Je mig en chans, så kommer jag ge dig allt jag har att ge, utan reservationer.
JAG BOR I SALA.
Gift svensk man 51 år som söker sex vid sidan av.
Älskar sex i alla former och gärna analsex.
Har lång erfarenhet av sex och tar ansvar för bådas njutning. Hur mycket orkar du?
Får någon nånsin svar på sina inlägg här?