Stadig knullkontakt i Jönköping

kåt tjej söker stadig knullkontakt i jönköping med en kåt killeSnygg sexig och singel, det är jag det, jag är nu på jakt efter en stadig knullkontakt i Jönköping. Du ska vara vältränad, snygg och en kille som vårdar ditt utseende. Jag ser riktigt bra ut, är en sexig brunett som fyllt 28 år och är mitt i karriären.

Så något seriöst förhållande har jag inte tid med som du nog förstår. Det är mest på helgerna jag hinner träffas, men ibland blir det lite tid över mitt i veckorna också. Detta handlar enbart om sex och lite vänskap, inga krav och inga måsten, det blir bäst så.

Gillar vanlig sex men också lite udda sexuella läggningar, men exakt vad det är behåller jag för mej själv.

Jag vill hitta en stadig knullkontakt här i Jönköping

Jag gillar stora kukar, men inte alltför stora, då gör det ont. Så din kuk är medel eller stor, det är ett krav. Att du är rakad mellan benen är också ett krav, jag gillar inte hår just där, i övrigt gillar jag att du är naturlig och orakad.

Ja, du får gärna raka dej i ansiktet ifall du inte har skägg. Du vet, skäggstubb river så illa när du är med huvudet mellan mina ben och slickar min fina fitta. Själv är jag vaxad, jag gör brasiliansk vaxning regelbundet, allt tas bort.

Lämna en kommentar

Alla kommentarer granskas manuellt innan publicering. Kontaktuppgifter som e-post, telefonnummer, Snapchat, Kik eller liknande godkänns inte.