Tja, det är jag, stolt som fan över mina stora pattar och min sexiga rumpa. Men ansiktet är fult som bara den även om man har svårt att tro det, men det är så jag ser ut. Alla tycker kanske inte att jag är ful, men de flesta gör det nog. Vägrar operera mej för att behaga andra, jag har lärt mej att leva med mitt utseende och det är som det är.
Just därför har jag lite svårt att hitta killar. De flesta vill bara knulla mej i ett mörkt rum, så trist, men det är bara att gilla läget. Jag vill ha lampan tänd och se hur mycket du njuter när du kör din hårda kuk i min trånga fitta. Mina tuttar är sexiga och det får jag vara nöjd med.
Jag har stora pattar hehe vill du träffas?
Det är därför jag provar en sexannons och hoppas på att hitta en kåt kille som vill ha lampan tänd när vi har sex. Gärna återkommande sexträffar, för jag gillar inte engångsligg, ger mej inte så mycket. Något jag gillar är pattaknull eller vad det heter. Du knullar mina stora pattar och sprutar mej i ansiktet och jag sörplar i mej din goa sperma mmm. Det måste jag se, så lampan ska vara tänd, förstått?!
Nu är det ingen pojkvän jag letar efter, det tror jag blir svårt. Men någon att ha sex regelbundet med ska väl inte vara så svårt att hitta, eller?! Jag gör iallafall ett försök, går det så går det, typ. Jag är 32 bast, du är i min ålder +-5 år, helst är du också singel, för jag gillar verkligen inte otrogna personer. Har du en snopp modell större så är det ett plus, men inget krav. Vill du träffas, ta en fika och se om vår kemin klickar?
Jo, men så är det, jag är blyg och kåt, men vågar inte ta kontakt med killar. Det är ett dilemma, men nu har jag tagit mod och
Som blond kanske nån ser mig som sexig blondin men det är jag nog inte, sexig alltså. Men det ligger i betraktarens ögon, själv är jag inte helt nöjd med vad jag ser. Vad tycker du, är jag för tjock, har jag
Bilder på fittor och bilder på bröst, nakenbilder, det ser man överallt på nätet. Hur ytligt är det lixom? Själv har jag nog ganska normalstora
Så här är det, sexchatta är egentligen inget för mej, inget jag gjort eller som egentligen lockar mej. Men nu är jag jäkligt trött på att vara singel och att vara utan sex och närhet. Det är också så här, sex är oerhört viktigt för mej, utan sex funkar jag inte och absolut inte i ett förhållande. Som du kan se så har jag
Tjabba, gillar du stora tuttar och är du en kåt kille
Jopp, så är det, jag är en kurvig brunett, en kåt sådan, tro mig. Jag ser bra ut,
Tja, 