Par i mogen ålder söker par för partnerbyte och vänskap

par i mogen ålder söker par

Vi är ett par i relativt mogen ålder, hon 48 och han 52 år. Vi ser bra ut för vår ålder och vi har båda ett ungt sinne. Det vi nu vill är att träffa andra seriösa kåta par för partnerbyten och sköna fyrkanter. Gärna flera på en gång kan hälsa på oss i vår villa. Där vi kan vältra oss i mjuksex lekar. Men, ett stort MEN, innan vi ”kör igång” så ska vi träffas och lära känna varandra, så det är alltså inte rena sexmöten vi har tänkt oss.

Vi vill gärna umgås också, äta gott och dricka ett glas vin och må bra i varandras sällskap. Vi tänker, det kan då bli en skön avslutning på kvällen på ett mer oplanerat sätt, förstår ni hur vi menar? På så sätt kommer sexet helt naturligt och inte planerat, för sex kan man inte planera. Sex har man när man är kåt och det tror jag att vi alla blir, vi vet ju vad som komma skall. Bara det i sej är väldigt upphetsande.

Diskretion krävs dock då vi har familj, dock enbart vuxna (vi båda) hemma när vi ska träffas. Skriv och berätta hur ni vill ha det med oss. Bor i Stockholmstrakten och vi kan med fördel ses hos oss då vi har en stor villa med gott om plats. Sommartid så kan vi vara utomhus, vi har en insynsskyddad tomt och inga grannar i absoluta närheten. Seriösa par som uppskattar detsamma som vi gör, hör av er, så får vi se hur det kan bli. Vi tänker oss att er ålder är mellan 40-55 år och ni har ett stabilt förhållande/äktenskap utan svartsjuka. Mvh från oss, ett skönt par i mogen ålder.


BLI MEDLEM GRATIS OCH SVARA PÅ ANNONSEN - KLICKA HÄR

Jag vill ha gruppsex

kåt kvinna vill ha gruppsexSöker par för gruppsex, män och kvinnor i alla åldrar från 30 och uppåt. Det är något jag aldrig haft förmånen att få vara med om och jag känner att det verkligen kan vara min grej. Att ha sex med både män och kvinnor, i en salig röra är nog riktigt nice. Kollar runt på nätet och ser sådana bilder, där alla knullar med alla, jag går igång direkt. Så nu ska jag prova på det och hoppas några svarar mej. Vad jag har förstått så finns det typ privata grupper som träffas och har det skönt tillsammans. Och det är er jag vill komma i kontakt med, så jag hoppas att ni hör av er.

Ett par kan också höra av sej, att ha en skön trekant är också intressant. Jag är bi och gillar att slicka fitta lika mycket som att suga kuk, så härligt, det är livets goda. Jag har bil så det spelar inte så stor roll vart i  Sverige ni finns, jag kan komma till er. Utseendemässigt ser jag helt okej ut, stora sexiga bröst, kanske några överflödskilo men vem har inte det?! Rödhårig som du ser, du vet väl vad de säger om rödhåriga tjejer, heta som tusan! Som person är jag en fri själ som lever livet fullt ut och jag är inte blyg eller så, tvärtom, jag är väldigt social. Älskar att träffa nya människor, gärna där vi alla är nakna ;-).

Hör av er nu, män, kvinnor och par så att vi kan ses i verkligheten och njuta maximalt tillsammans, jag längtar. Puss och kram!


BLI MEDLEM GRATIS OCH SVARA PÅ ANNONSEN - KLICKA HÄR

Upptagen tjej söker KK

upptagen tjej söker KK idag

Hej, upptagen tjej söker KK, det är inte så kul att leva i en relation där sexlusten är så olika. Så är det för oss tyvärr. Detta är med min sambos tillåtelse som jag skriver denna sexannonsen, han vet och han godkänner. Så jag är inte otrogen och går bakom ryggen på han, om någon tror det, för det skulle jag inte kunna. Jag tror och hoppas att detta ska trigga igång min sambos sexlust, faktiskt tror jag att det kan göra det. Men vi får se!

Min plan är att du och jag träffas och lär känna varandra och har sex också såklart. Om allt känns bra kanske vi kan ha en trekant och det tror jag min sambo skulle vilja ha. Och jag också, fasiken va gött att få vara i centrum och bli knullad av två killar, en sexfantasi jag haft väldigt länge!

Är kräsen, så jag vill inte träffa vem som helst, så är det bara. Även om jag är en kåt tjej och är väldigt utsvulten och behöver träffa dej snart så tar jag alltså inte vem som helst. Du måste vara i vår ålder, dvs. i 30-års åldern, du är hyffsat vältränad, renlig och fräsch. Jag föredrar att du är rakad men inget krav, själv är jag delvis rakad. Min sambo har som krav att han inte får veta när vi träffas och att vi träffas hemma hos dej. Kondom är naturligtvis ett krav! Puss och kram från upptagen tjej söker KK idag!


BLI MEDLEM GRATIS OCH SVARA PÅ ANNONSEN - KLICKA HÄR

Sexvänner sökes

kåt tjej söker sexvännerSeriös tjej vill träffa nya sexvänner för mysiga stunder, gärna på flera, trekant, fyrkant eller mer. Detta är kanske lite annorlunda sexannons, de flesta söker bara en sexpartner. Men jag vill göra nåt annorlunda och att ha sex på flera är något jag alltid velat men aldrig riktigt vågat. Men nu gör jag ett försök här och nu och hoppas många svarar! Jag söker män, kvinnor och par från 25 år och uppåt, tror det blir mer seriöst då. Ja, jag tror att jag är bi, men jag är inte riktigt säker så jag vill testa tjejsex.

Tanken är att jag träffar en eller två först och funkar det bra som söker vi gemensamt fler sexpartners. När vi är fler än 3-4 stycken så hyr vi en lokal där vi träffas, helst regelbundet. Det är inte meningen att vi ska bli massor med folk utan lagom mycket, jag tänker mej max 5-6 stycken. Vi lär känna varandra och känner oss trygga tillsammans och njuter.

Det finns inga gränser för oss, så länge vi håller oss inom lagens gränser och att ett nej respekteras!! Jag tycker om att bli knullad i alla hålen och att suga kuk. Något annat som triggar igång mej är när två killar kysser varandra, suger av varandra och runkar kukarna. Detta är vad jag tänker mej, men vi får se hur det blir, detta är en början iallafall. Kåta kyssar från mej till er, ni som förhoppningsvis blir mina sexvänner!


BLI MEDLEM GRATIS OCH SVARA PÅ ANNONSEN - KLICKA HÄR

KK par

kk par söker kåta män och kvinnor för mycket sexSå här är det, vi är ett KK par, vi är alltså knullkompisar och träffas regelbundet och har sex. Vi umgås som kompisar också, vi har en perfekt relation kan man säga, bra sex, bra vänskap och inga krav. Lite då och då vill vi ha en eller två extra deltagare i sängen och det är det vi söker här. Det kan vara en tjej, kille eller ett par, vi är inte så noga på kön utan det är skön sex på flera vi söker. Det är en eller två personer vi söker denna gången, vi vill ha en härlig trekant eller fyrkant med dej/er. Vi bor i Stockholm så det är bra om ni bor här i närheten, det blir enklare att ses irl då.

Hon är 27 år, smal och smärt men ändå kvinnlig och sexig med fina bröst och en skön fitta. Han är 32 år, normalbyggd, en ganska stor kuk som är superskön att knulla med. Du/ni som svarar oss ska vara från 25 år och upp till 60 år. Renlighet är en självklarhet, likaså att vi använder kondom samt att ingen är rädd för beröring oavsett kön. Sen behöver du inte vara bi, är du inte det så respekterar vi det. Vi är båda bi och älskar att leka med både män och kvinnor. Vi älskar sex i alla former, nästan iaf och det gör du/ni också. Hör av er om ni vill träffa oss, ett kk par för sköna stunder i sängen!


BLI MEDLEM GRATIS OCH SVARA PÅ ANNONSEN - KLICKA HÄR

Kåt sambo kvinna

jag är en kåt sambo kvinnaKåta män se hit! Kåt sambo kvinna här, jag söker knullsugna karlar i alla åldrar! Jag gör det delvis tillsammans med min sambo, men samtidigt inte. Det är så här, vi har pratat om det, han vill gärna ha en trekant med en annan karl. Att jag vill det är givet, vem vill inte bli knullad av två karlar samtidigt! Jag vill och jag ska bli det, så enkelt är det. Men nu är det så att jag ska provköra karlarna först, jag vill bara ha det bästa! Är jag nöjd, då berättar jag för min sambo och vi träffas alla tre. Du måste vara bi för han är bi och han vill gärna snaska lite på din kuk och runka din kuk. Men det han inte vill är att ta den i röven, det gillar han inte, men runka och suga älskar han.

Jag vill att ni ligger i en 69a och suger av varandra, jag tittar på och leker med mej själv. Kanske med dildon, om jag hinner, jag lär komma fort, för att se två karlar suga av varandra är himmelriket för mej. Men ni får inte glömma bort mej, jag vill köra en dubbelmacka. Jag vill bli knullad bakifrån samtidigt som jag suger en kuk, var kvinnas dröm.

Vi har ett stadigt förhållande sedan många år tillbaka och svartsjuka existerar inte. Så det är inga problem för oss, vi är fria själar och lever livet fullt ut. Jag är en sambo kvinna, vilket jag trivs utmärkt med eftersom vi har ett perfekt förhållande. Just nu är par inte intressant, inte ensamma tjejer heller. Men kanske längre fram, vi får se, hör av er så kanske det blir något. Vi ser bra ut båda två! Och det ska du också göra och du ska vara 100% seriös.


BLI MEDLEM GRATIS OCH SVARA PÅ ANNONSEN - KLICKA HÄR

Sexberoende tjej

kåt sexberoende tjej söker likasinnad kåt killeHej, jag har kommit fram till att jag är en sexberoende tjej, inte så att jag ska knulla varje minut. Men jag har en hög sexlust och är extremt kåt och det var just därför jag och mitt ex delade på oss. Han hade normal sexlust och jag ville ha mer. Så för att inte bedra honom och vara otrogen så valde jag att separera. För om vi inte gjort det så hade jag varit otrogen förr eller senare. Det är inte så lätt att styra sej själv när man har så extrem hög sexlust, det är bara så. Därför tänkte jag att nu när jag är singel försöka hitta en likasinnad man, även om jag tror det är svårt. Men försöker jag inte så får jag aldrig veta.

Är du en extremt kåt kille som kan ha sex mycket ofta och vill bli min knullkontakt så hör av dej NU!!! Vi ska träffas så ofta det är möjligt, kanske får jag ha två knullkontakter? Om jag inte hittar en likasinnad kille. Om jag har turen att hitta det så räcker en kille till mej. Din ålder är inte så noga men jag tror du är över 22 och under 50. Själv är jag 29 och ser helt okej ut. Är helrakad och ser helst att du också är det. En stor eller liten kuk spelar ingen roll, så länge du har en extremt hög sexlust. Och kan tillfredsställa mej, en sexberoende tjej. Jag vet att allt låter lite wecko, men det är så här det är. Finns du kåta kille här? Jag är kåt jämt, är du också det?


BLI MEDLEM GRATIS OCH SVARA PÅ ANNONSEN - KLICKA HÄR

Kåta frun söker två killkompisar för knull i timtal, nån som vill?

kåta frun vill knulla

Här är kåta frun, jag är 35 år, gift och synnerligen angelägen om att träffa en man snarast möjligt! Önskar kontakt med en eller två killkompisar som slickar, suger mina stora sexiga pattar och knullar mej i timtal. Min man vill gärna sitta bredvid och runka, han vill inte delta mer än att titta när vi knullar. Möjligen kan han ge oss ett handtag om det behövs, han är bi så han suger gärna kuk och runkar en kuk, så på sätt vill han delta. Men främst kommer han att vara åskådare. Han älskar att se när jag blir knullad av andra män. Det är något han verkligen går igång på, han kan spruta flera gånger då. Först tyckte jag det vara lite sådär, men nu när vi praktiserat det några gånger så blir även jag kåt av det.

Ni som svarar ska ha gjort detta innan eller fantiserat om detta och ni får inte vara blyga och hämmade. Vi är ett par som ser hyffsat bra ut, är rena och fräscha och vi är kåta jämt. Hon har stora mjuka goa bröst och en trång fitta. Han är välutrustad och sprutar mycket och vi är båda helrakade, vilket ni också bör vara. I vårt äktenskap finns ingen svartsjuka alls då vi litar på varandra och älskar varandra. Möjligen kan vi tänka oss att träffa ett par för en skön fyrkant med partnerbyte.

Ni är 25-50 år, fräscha, kåta och seriösa. Vi bor i Umeå. MVH från oss.


BLI MEDLEM GRATIS OCH SVARA PÅ ANNONSEN - KLICKA HÄR

Sugen på en het dejt NU? Registrera dej Gratis Idag, varför vänta??