Jag ska vara otrogen

kåt kvinna ska vara otrogenKåt kvinna här och jag ska vara otrogen mot min pojkvän. Han knullar inte mej så mycket som jag vill och jag behöver mycket mer sex. Vi har varit tillsammans i många år så det har väl gått slentrian, det är ju vanligt. Jag har försökt piffa upp sexlivet, men han är inte så intresserad, tyvärr. Jag är strax över 30 och jag tror att du är i min ålder eller äldre. Helt ok om du också är upptagen, det är nästan bättre än om du är singel. Det enda kruxet om du också är upptagen är att det är svårt att hitta någonstans att knulla. Men det löser sej nog på nåt sätt, vi får hitta på något.

Sex är det bästa som finns, jag skulle kunna knulla dagligen, men nu blir det kanske en gång varannan månad. Det funkar inte för mej längre, jag är så frustrerad, märker det går ut över mitt humör. Så jag måste bara göra nåt åt det. Jag kan ligga brevid min pojkvän och leka med dildon, han vet att jag gör det, han hör mej nog. Men han struntar fullständigt i det, om det var jag så skulle jag bli så kåt. Men inte han, icke.

Jag känner inte för att sitta och prata sex på nätet i all evighet. Tror det är bättre att vi träffas irl ganska snabbt och ser om vi vill knulla. Nu är det diskreta sexträffar, du får inte knysta till någon om detta, okej?! Jag hoppas att även du förstår varför jag ska vara otrogen och att du respekterar mej trots det. Vi ses snart!


BLI MEDLEM GRATIS OCH SVARA PÅ ANNONSEN - KLICKA HÄR

2 svar på ”Jag ska vara otrogen”

  1. Stackas du. Jag er 54år ock gift. Träffa mig i Köpenhamns lufthamn februari 9, då knuller vi verandra til metvetslöshet. Du får säga vad som du gillar. Pus från danska Peter.

    Svara

Lämna en kommentar

Sugen på en het dejt NU? Registrera dej Gratis Idag, varför vänta??